Kurzy

TERMÍNY KURZŮ
VIZE A POSLÁNÍ

Vize

Vytvoříme ucelený soubor kurzů na všechna důležitá témata investování do nemovitostí tak abychom komukoliv, kdo bude chtít kupovat nemovitosti, byli schopni potřebné informace poskytnout.

Poslání

Poskytovat praktické, správné, aktuální informace a to srozumitelnou formou v podání profesionálních lektorů a tím soustavně přispívat k celkové vzdělanosti v investování do nemovitostí.

KDO JSOU LEKTOŘI A KDO SE AKCÍ ÚČASTNÍ?

Informace o účastnících najdete v sekci statistika.

Účastníci kurzů jsou ..... 

Zájemci o investování do nemovitostí
Obchodníci s nemovitostmi
Investoři do nemovitostí
Začínající investoři do nemovitostí, kteří nemají vyjasněnou strategii
Běžní kupující nemovitostí
Lidé hledající vyšší výnos než poskytují bankovní produkty

...... a zde Vám představujeme lektory kurzů

Ing. Daniel Kotula

Ing. Daniel Kotula se věnuje nemovitostem od roku 2008, od roku 2010 pak na plný úvazek jako investor, spolumajitel realitní kanceláře RE/MAX, pořádatel kurzů investování do nemovitostí (jimiž do dnešního dne prošlo přes 500 studentů), píše články, zpracovává posudky na tržní cenu nemovitosti a konzultuje investice do nemovitostí. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, speciální dvouletý studijní program Honors Academia a dvouletý program oceňování nemovitostí na Institutu Franka Dysona. Je ženatý a má dvě děti.

Ing. Ondřej Antoš, LL.M. se daňovému poradenství věnuje od roku 2007, daňovým poradcem se stal v roce 2009. V roce 2010 úspěšně ukončil postgraduální studium evropského daňového práva na Univerzitě Johannesa Keplera v rakouském Linci. Ve své praxi se nejvíce věnuje oblasti daně z příjmů a dani z přidané hodnoty s důrazem na oblast nemovitostí. V současné době působí v poradenské kanceláři HLB Proxy, a. s.

Ing. Eva Fraňková

Ing. Eva Fraňková je absolventka VŠE v Praze, má dlouholetou bankovní praxi mimo jiné i v oblasti financování nemovitostí včetně lektorské činnosti, posledních 6 let působí jako OSVČ, zabývá se zprostředkováním hypotečních úvěrů, úvěrů ze stavebního spoření a spotřebitelských úvěrů, od roku 2009 působí ve společnosti Gepard Finance, a.s., je majitelkou franšízy.

Ing. Martin Cakl, realitní investor, věnující se poslední 2 roky především orné půdě. Za poslední rok realizoval 115 obchodů s investicí 15 mil. korun, kdy od přímých majitelů vykoupil cca 300 ha půdy. Aktivně spolupracuje se zemědělci při rozvoji svého půdního kapitálu. Dodnes působí jako jednatel společnosti Adol Group s.r.o, kde se dá považovat za průkopníka monitoringu inzerce a exekucí v ČR. Martin má za dobu 8 let bohaté zkušenosti ze školení a přednášek určených především realitním kancelářím.

Ing. Marek Slavíček PhD.

Ing. Marek Slavíček PhD., vystudoval ČVUT, kde se dodnes věnuje vzdělávání. Je spoluzakladatel společnosti ABOR, která stojí za vývojem monitoringu exekucí a dražeb v ČR a je jejím hnacím motorem. Za dobu působení v tomto obtížně proniknutelném prostředí získal mnoho praktických zkušeností a poznatků, které realizuje i prostřednictvím vlastních investičních aktivit v oblasti exekucí a dražeb. Ve volném čase se nejvíce věnuje své rodině, jízdě na kole, turistice a fotografování.

foto Jana

Mgr. Jana Polanská, vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a má mnohaletou zkušenost v českých advokátních kancelářích, specializuje se na nemovitostní právo. Jana Polanská aktuálně vede pobočku RD Legal v Praze.

Přihlásit se na kurz
NEHODÍ SE VÁM ŽÁDNÝ Z TERMÍNŮ?
DÁME VÁM VĚDĚT NOVÝ